Меню

Закрити

Юридична допомога при ДТП

Позбавлення водійських прав — це ситуація, яка потребує вирішення за допомогою фахівців. Своєчасна консультація грамотного юриста допоможе встановити справедливість і довести свою правоту. Важливо враховувати, що саме в цій категорії справ ще на ранній стадії потерпілого за дві секунди можуть перекваліфікувати в винного. Наше завдання — цього не допустити.

Що робити в разі ДТП?

Якщо ви стали учасником дорожньо-транспортної пригоди, не варто панікувати. Насамперед викличте поліцію, а якщо є постраждалі — то і швидку допомогу. Обов’язково виставте аварійний знак, щоб інші учасники руху заздалегідь бачили вас і могли зманеврувати.

Відразу ж після ДТП вам допоможе адвокат з адміністративних справ (вилучення посвідчення водія також входить до переліку розв’язуваних проблем). Він буде займатися захистом ваших інтересів надалі, особливо, якщо справа дійде до судового розгляду. До його приїзду не підписуйте ніяких документів, зокрема протокол, схему ДТП, якщо виникають сумніви в їх об’єктивності.

Ні в якому разі не пересувайте ніяких предметів, в тому числі й автомобілі, на місці аварії. По можливості сфотографуйте обстановку, а всі подробиці викладіть в бланку, який нададуть поліцейські.

Що в себе включає юридична допомога при ДТП

вилучення посвідчення водія

Адвокат щодо порушень ПДР і КоАП надасть наступні послуги:

 • проведе оцінку ситуації, що склалася;
 • роз’яснить правила дорожнього руху;
 • проконсультує стосовно законодавчих норм і особливостей оформлення документів;
 • визначить шляхи вирішення проблеми;
 • розповість, в які інстанції слід звертатися в тому чи іншому випадку;
 • підкаже, як провести оскарження прийнятого рішення, якщо правда все-таки на вашому боці.

Багатьох водіїв цікавить, який вид покарання буде до них застосований за перевищення швидкості: штраф чи позбавлення водійських прав. У разі підтвердження провини — остаточне рішення приймає суд, і на нього можна вплинути. Ось чому так важливо отримати допомогу адвоката якщо у вас раптом відібрали права.

Позбавлення водійського посвідчення: коли є правомірним?

Позбавлення прав при здійсненні ДТП вважається одним з найбільш строгих видів адміністративної відповідальності за подібне порушення в Україні. Тому застосовується воно лише в певних обставинах.

Так, підстави для вилучення посвідчення водія наступні:

 • створення аварійної ситуації;
 • ігнорування вимог правоохоронних органів зупинитися;
 • порушення правил перетину залізничного переїзду;
 • вчинення ДТП;
 • порушення правил експлуатації транспортного засобу;
 • керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння.

Неприємним наслідком, крім безпосередньо факту позбавлення права керування транспортним засобом, є те, що для повернення посвідчення доведеться ще раз складати іспит. Причому як практичну, так і теоретичну його частини, що призводить до додаткових незручностей.

Допомога при позбавленні водійських прав від компанії Еssential

Команда наших фахівців готові надати кваліфіковану юридичну допомогу, розібратися в тонкощах вашої адміністративної справи і, за необхідності, захищати ваші інтереси в суді.

Щоб провести оскарження позбавлення прав, ми підготуємо необхідну документацію з урахуванням всіх законодавчих змін, а також проаналізуємо судову практику в адміністративних справах з ПДР, щоб результат справи був максимально сприятливим для вас.

Замовити юридичну консультацію ви можете за телефонами, вказаними на сайті, скориставшись спеціальною формою зворотного зв’язку або зв’язавшись з нами в соціальних мережах. Захистимо права водія разом!