Меню

Закрити

Юридичний супровід бізнесу

Юридичний супровід бізнесу — це комплекс правових послуг, які надаються юридичним і фізичним особам-підприємцям на постійній основі з метою вирішення різного роду юридичних проблем, що виникають в процесі здійснення ними господарської діяльності. Цей процес передбачає не тільки кваліфіковані та оперативні консультації з різноманітних правових питань, але й допомогу при складанні договорів, веденні досудової претензійної роботи, представництво в судах та інших органах державної влади та багато іншого.

Юридичні послуги для суб’єктів господарювання

Успішну господарську діяльність важко уявити без вирішення юридичних питань. Тримати в штаті юриста не всім вигідно, та і не завжди для цього є потреба. Особливо, коли мова йде про невеликі організації чи фізичних осіб-підприємців. Рано чи пізно юридичний супровід знадобиться всім. Він має безліч переваг перед наймом штатного спеціаліста. Серед них:

 1. Укладаючи угоду з компанією професіоналів, ви отримаєте послуги спеціалістів саме в тій галузі, яка вам потрібна. Штатний юрист може не знати всіх нюансів кожного питання, проте команда досвідчених і кваліфікованих адвокатів буде максимально компетентною, кожен у своєму питанні.
 2. Вам не потрібно витрачати час, аби вивчати ту чи іншу проблему. Юристи самостійно проаналізують ситуацію та визначать оптимальні шляхи її вирішення, а вам можна лише ознайомитися з кінцевим результатом.
 3. Юридичний супровід господарської діяльності проводиться безперервно. Ви можете не боятися, що спеціаліст, який має займатися вирішенням певного питання, захворіє, піде у відпустку чи звільниться. Завжди є той, хто буде займатися вашою справою.юридичний супровід бізнесу
 4. Завдяки аутсорсингу ви отримаєте змогу економити кошти на виплаті податків, заробітної плати, лікарняних, відпускних та інших виплат, передбачених законом.
 5. При виникненні будь-яких спірних ситуацій не потрібно шукати адвоката, адже у вас завжди є спеціаліст, готовий прийти на допомогу.

Своєчасна допомога досвідченого юриста дозолить звести до мінімуму ризики вчинення непродуманих дій та прийняття неграмотних рішень, що, у свою чергу, може призвести до негативних наслідків для суб’єкта господарювання.

Юридичний супровід бізнесу

Компанія Ессеншал пропонує широкий асортимент правових послуг:

 • аналіз господарської документації, враховуючи статутні документи підприємства, приведення їх у відповідність до вимог законодавства;
 • підготовка трудових договорів, розробка посадових інструкцій, штатних розписів;
 • перевірка та складання контрактів;
 • участь в переговорах з контрагентами, підготовка протоколу розбіжностей;
 • представництво інтересів суб’єктів господарювання в органах державної влади та місцевого самоврядування;
 • юридичне супроводження угод;
 • вирішення спорів в досудовому та судовому порядку;
 • допомога у питаннях, що стосуються оподаткування, вирішення спорів, пов’язаних з податковими перевірками;
 • реєстрація, реорганізація та ліквідація юридичних осіб;
 • допомога під час виконавчого провадження.

У випадку співробітництва з Essential ви можете оцінити всі переваги нашої роботи: зручність, оперативність, економію та багатопрофільність. Професійна допомога вже давно є необхідним елементом будь-якої підприємницької діяльності.

Зв’язатися з нами можна за номерами телефонів, вказаними на сайті, через форму зворотного зв’язку чи соціальні мережі. Абонентський юридичний супровід бізнесу від нашої компанії заснований на комплексному підході при вирішенні питань, що виникають під час його ведення. Довірте вашу справу в руки надійних та досвідчених юристів!