Меню

Закрити

Представництво в господарському процесі

Одним із найбільш ефективних способів захисту своїх прав вже багато років є судовий розгляд. Однак судова процедура принесе бажані результати лише в тому випадку, якщо за це візьмуться професіонали. Представництво в господарському процесі гарантує вам оперативний розгляд справи з максимально можливим позитивним рішенням для вас. Не витрачайте час даремно, звертайтесь до кваліфікованих спеціалістів!

Інститут представництва в Україні

Згідно з положеннями господарського законодавства особа має право звертатись до суду та брати участь у розгляді справи особисто (самопредставництво) або звернувшись до представника. Варто зазначити, що особиста участь не виключає можливості громадянина скористатися послугами представника.

Якщо говорити про юридичну особу, то вона бере участь в судових засіданнях через свого керівника або уповноважений ним орган чи особу. Часто господарські спори стосуються великих коштів, тому багатьом знадобиться адвокат в господарському процесі.

Законом передбачено, що у малозначущих спорах представником може виступати особа, яка досягла повноліття та має процесуальну дієздатність. До такої категорії відносять наступні справи:

 • представництво в господарському процесіціна позову не більше 100 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатного населення;
 • визнані судом малозначними, крім тих, що повинні розглядатись за правилами загального цивільного провадження, та ціна позову яких більша за 500 розмірів прожиткового мінімум для працездатного населення.

Також окремі виключення складають випадки, коли інтереси особи може представляти її законний представник (коли мова йде про неповнолітніх, недієздатних, осіб, дієздатність яких обмежена тощо).

Адвокат у господарському процесі має підтвердити свої повноваження довіреністю або ордером. Оскільки з початку 2020-го року в Україні діє монополія адвокатури, потреба в послугах таких спеціалістів виникає все частіше.

Слід також зазначити, що є категорія громадян, які не можуть виступати в якості представника. Серед них:

 • особа, яка представляє або представляла раніше інтереси протилежної сторони;
 • громадяни, що беруть участь в судовому процесі як секретар, перекладач, експерт, спеціаліст, свідок, суддя, слідчий.

Представляти інтереси державних органів також може прокурор в передбачених законом випадках.

Представництво в господарському процесі разом з компанією Ессеншал

Наші юристи оперативно й ефективно допоможуть вирішити спори щодо:

 • порушення контрагентом своїх зобов’язань за господарськими договорами;
 • укладання, зміни та розірвання угод;
 • захисту й визнання права власності;
 • оскарження рішень керівних органів юридичної особи;
 • розподілу акцій, часток статутного капіталу;
 • створення, реорганізації чи ліквідації суб’єктів господарювання;
 • призначення та звільнення посадових осіб керівних органів підприємств, установ, організацій;
 • захисту ділової репутації компанії;
 • захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності.

З нами ви на власному досвіді переконаєтесь, що участь адвоката у господарському процесі має безліч переваг:

 1. У нас великий досвід роботи та команда кваліфікованих адвокатів, які розроблять ефективну лінію захисту та побудують правильну стратегію, враховуючи судову практику в зазначеній сфері.
 2. Для нас кожен клієнт — унікальний випадок, тому в нас немає шаблонних варіантів вирішення тієї чи іншої справи. До кожного ми знаходимо індивідуальний підхід, враховуємо особливості саме його ситуації.
 3. Ми гарантуємо збереження конфіденційної інформації та порядність наших співробітників.
 4. Кожен поважаючий себе юрист, господарське право для якого є його спеціалізацією, береже свою репутацію, тому не дозволить собі затягувати судовий процес або надавати некваліфіковану допомогу, що в подальшому негативно відобразиться на його професійному імені.

Ми проведемо правовий аналіз наданих документів, зберемо всі необхідні докази, підготуємо потрібні матеріали та забезпечимо безпосередньо представництво у господарському процесі та суді всіх інстанцій. А за необхідності допоможемо оскаржити винесені рішення та супроводжуватимемо вас під час виконавчого провадження!